Rozlosovanie v kategórii starší žiaci pre súťažný ročník 2016/2017 - jesenná časť

Číslo
zápasu
Domáci - Hostia Výsledok Čas Rozhodujú
I. kolo - sobota 24.9.2016
A101 Košice - Bardejov
A102 Michalovce - Prešov A 18:29 (9:15) 10:00 Palovčák
A103 Michalovce - Prešov B 32:21 (16:10) 12:00 Palovčák
II. kolo - sobota 1.10.2016
A104 Bardejov - MIchalovce
A105 Trebišov - Košice 32:23 (13:6) 11:00 Majovský
III. kolo - sobota 8.10.2016
A106 Michalovce - Trebišov 20:22 (12:10) 10:00 Richvalský
A107 Prešov A - Prešov B 46:17 (25:9) 8:00 Šarišská
A108 Prešov A - Bardejov
A109 Prešov B - Bardejov
IV. kolo - sobota 15.10.2016
A110 Prešov A - Trebišov 28:18 (13:7) 11:00 Šarišská - Ferenc
A111 Prešov B - Trebišov 22:22 (12:9) 14:00 Šarišská - Ferenc
A112 Košice - Michalovce 24:35 (13:19) 10:00 Daňo
V. kolo - sobota 22.10.2016
A113 Prešov A - Košice
A114 Prešov B - Košice
A115 Bardejov - Trebišov
VI. kolo - sobota 5.11.2016
A116 Prešov A - Michalovce 33:21 (17:9) 10:00 Dzurja - Žec
A117 Prešov B - Michalovce 24:17 (12:7) 12:00 Dzurja - Žec
A118 Prešov B - Prešov A 17:32 (8:20) 9:00 Dzurja
A119 Bardejov - Košice
VII. kolo - sobota 12.11.2015
A120 Michalovce - Bardejov
A121 Košice - Trebišov 14:31 (8:15) 11:00 Nagy
VIII. kolo - sobota 19.11.2016
A122 Trebišov - Michalovce 28:22 (15:10) 11:00 Majovský
A123 Bardejov - Prešov A
A124 Bardejov - Prešov B
IX. kolo - sobota 26.11.2016
A125 Trebišov - Prešov A 21:31 (8:14) 11:00
A126 Trebišov - Prešov B 31:21 (17:12) 14:00
A127 Michalovce - Košice
X. kolo - sobota 3.12.2016
A128 Košice - Prešov A 12:43 (7:28) 10:00 Žec
A129 Košice - Prešov B 18:19 (8:9) 12:00 Žec
A130 Trebišov - Bardejov 11:00

Rozlosovanie v kategórii mladší žiaci pre súťažný ročník 2016/2017 - jesenná časť

< td>Breuer
Číslo
zápasu
Domáci - Hostia Výsledok Čas Rozhodujú
I. kolo - sobota 24.9.2015
A301 Trebišov A - Levoča
A302 Trebišov B - Levoča
A303 Košice - Bardejov 15:15 (6:9) 11:00 Baranová
A304 Michalovce - Prešov A 3:49 (1:27) 9:00 Palovčák
A305 Michalovce - Prešov B 13:13 (7:5) 11:00 Palovčák
II. kolo - sobota 1.10.2016
A306 Levoča - Prešov A
A307 Levoča - Prešov B
A308 Bardejov - Michalovce
A309 Trebišov A - Košice 39:8 (20:5) 10:00 Majovský
A310 Trebišov B - Košice 13:20 (4:13) 12:00 Majovský
A311 Trebišov A - Trebišov B 30:4 (14:2) 9:00 Kanaloš
III. kolo - sobota 8.10.2016
A312 Košice - Levoča
A313 Michalovce - Trebišov A 24:37 (9:16) 9:00 Richvalský
A314 Michalovce - Trebišov B 19:6 (12:1) 11:00 Richvalský
A315 Prešov A - Prešov B 68:9 (31:2) 9:00 Šarišská - Ferenc
A316 Prešov A - Bardejov 29:6 (16:1) 11:00 Šarišská - Ferenc
A317 Prešov B - Bardejov 15:24 (4:12) 13:00 Šarišská - Ferenc
IV. kolo - sobota 15.10.2016
A318 Levoča - Bardejov 18:18 (8:7) 10:00
A319 Prešov A - Trebišov A 42:32 (13:18) 9:00 Šarišská - Ferenc
A320 Prešov B - Trebišov B 35:5 (20:2) 10:00 Šarišská - Ferenc
A321 Prešov A - Trebišov B 53:7 (33:6) 12:00 Šarišská - Ferenc
A322 Prešov B - Trebišov A 11:31 (6:20) 13:00 Šarišská - Ferenc
A323 Košice - Michalovce 15:21 (5:11) 11:00 Daňo
V. kolo - sobota 22.10.2016
A324 Michalovce - Levoča 19:10 (10:3) 10:00 Palovčák
A325 Prešov A - košice
A326 Prešov B - Košice 33:32 (14:16)
A327 Bardejov - Trebišov A 15:34 (3:19) 10:00 Kolárová
A328 Bardejov - Trebišov B 23:8 (11:7) 12:00 Kolárová
VI. kolo - sobota 5.11.2016
A329 Levoča - Trebišov B
A330 Levoča - Trebišov A
A331 Prešov B - Prešov A 4:63 (2:33) 9:00 Dzurja
A332 Prešov A - Michalovce 74:0 (36:0) 11:00 Dzurja - Žec
A333 Prešov B - Michalovce 26:10 (11:6) 13:00 Dzurja - Žec
A334 Bardejov - Košice 22:9 (9:4) 11:00 Jenčík
VII. kolo - sobota 12.11.2016
A335 Prešov A - Levoča 45:16 (20:3) 9:00 Ferenc
A336 Prešov B - Levoča 12:27 (8:11) 10:00 Ferenc
A337 Michalovce - Bardejov
A338 Košice - Trebišov B 14:4 (7:3) 10:00 Nagy
A339 Košice - Trebišov A 10:34 (4:15) 12:00 Nagy
VIII. kolo - sobota 19.11.2016
A340 Levoča - Košice
A341 Trebišov A - Trebišov B
A342 Trebišov A - Michalovce 48:8 (22:4) 10:00 Majovský
A343 Trebišov B - Michalovce 16:25 (8:9) 12:00 Majovský
A344 Bardejov - Prešov A <6:43 (5:18)/td> 10:00 Jenčík
A345 Bardejov - Prešov B 28:22 (15:6) 12:00 Jenčík
IX. kolo - sobota 26.11.2016
A346 Bardejov - Levoča 26:20 (13:9) 10:00 Kolárová
A347 Trebišov A - Prešov A 33:40 (18:18) 9:00
A348 Trebišov B - Prešov B 4:33 (2:16) 10:00
A349Trebišov B - Prešov A 5:42 (2:20) 12:00
A350 Trebišov A - Prešov B 27:6 (16:4) 13:00
A351 Michalovce - Košice
X. kolo - sobota 3.12.2016
A352 Levoča - Michalovce
A353 Košice - Prešov A
A354 Košice - Prešov B
A355 Trebišov A - Bardejov
A356 Trebišov B - Bardejov

Rozlosovanie v kategórii staršie žiačky pre súťažný ročník 2016/2017 - jesenná časť

Číslo
zápasu
Domáci - Hostia Výsledok Čas Rozhodujú
I. kolo - sobota 1.10.2016
601 Bernolákova - Vranov 14:24 (8:14) 10:00 Vydra
602 Bardejov - Drábová 6:28 (4:11) 11:00 Kolárová
603 Revúca - Michalovce B 10:36 (4:19) 11:00 Soláriková - Baranová
604 Michalovce A - Prešov 21:18 (11:7) 11:00 Palovčák
II. kolo - sobota 8.10.2016
605 Vranov - Prešov 10:38 (3:22) 15:00 Miňo
606 Michalovce B - Michalovce A 19:33 (7:15) 11:00 Palovčák
607 Drábova - Revúca 21:5 (9:3) 10:00 Soláriková
608 Bernolákova - Bardejov <10:26 (4:11)/td> 11:00 Soláriková
III. kolo - sobota 15.10.2016
609 Bradejov - Vranov 20:31 (7:18) 11:00 Nagy
610 Revúca - Bernolákova
611 Michalovce A - Drábova 26:15 (13:8) 11:00 Miňo
612 Prešov - Michalovce B 21:13 (9:6) 11:00 Žec
IV. kolo - sobota 22.10.2016
613 Vranov - Michalovce B 22:21 (11:11) 11:00 Bella
614 Drábova - Prešov 13:23 (7:11) 11:00 Soláriková
615 Bernolákova - Michalovce A 13:55 (8:25) 11:00 Vydra
616 Bardejov - Revúca
V. kolo - sobota 5.11.2016
617 Revúca - Vranov
618 Michalovce A - Bardejov 42:16 (21:10) 11:00 Palovčák
619 Prešov - Bernolákova 11:00 Škopár
620 Michhalovce B - Drábova 11:18 (5:7) 11:00 Richvalský
VI. kolo - sobota 12.11.2016
621 Vranov - Drábova 24:25 (14:13) 11:00 Ferenc - Mylankyová
622 Bernolákova - Michalovce B 9:43 (1:23) 11:00 Soláriková
623 Bardejov - Prešov 12:32 (6:16) 11:00
624 Revúca - Michalovce A 12:46 (1:18) 10:00 Soláriková - Baranová
VII. kolo - sobota 19.11.2016
625 Michalovce A - Vranov 11:00
626 Prešov - Revúca
627 Michalovce B - Bardejov 21:14 (10:6) <11:00/td> Palovčák - Štefanová
628 Drábova - Bernolákova 33:9 (20:1) 10:00 Baranová

Rozlosovanie v kategórii mladšie žiačky pre súťažný ročník 2016/2017 - jarná časť

Číslo
zápasu
Domáci - Hostia Výsledok Čas Rozhodujú
VIII. kolo - sobota 25.2.2017
701 Vranov - Bernolákova 11:00
702 Drábova - Bardejov 11:00
703 Michalovce B - Revúca 11:00
704 Prešov - Michalovce A 11:00
IX. kolo - sobota 4.3.2017
705 Vranov - Prešov 11:00
706 Michalovce A - Michalovce B 11:00
707 Revúca - Drábova 4:31 (0:18) 11:00 Soláriková
708 Bardejov - Bernolákova 11:00
X. kolo - sobota 11.3.2017
709 Vranov - Bradejov 11:00
710 Bernolákova - Revúca 10:00
711 Drábová - Michalovce A 11:00
712 Michalovce B - Prešov 11:00
XI. kolo - sobota 18.3.2017
713 Michalovce B - Vranov 11:00
714 Prešov - Drábova 11:00
715 Michalovce A - Bernolákova 11:00
716 Revúca - Bardejov 11:00
XII. kolo - sobota 25.3.2017
717 Vranov - Revúca
718 Bradejov - Michalovce A
719 Bernolákova - Prešov
720 Drábova - Michalovce B
XIII. kolo - sobota 1.4.2017
721 Drábova - Vranov 11:00
722 Michalovce B - Bernolákova 11:00
723 Prešov - Bardejov 10:00
724 Michalovce A - Revúca 11:00
XIV. kolo - sobota 8.4.2017
725 Vranov - Michalovce A 11:00
726 Revúca - Prešov 11:00
727 Bradejov - Michalovce B 11:00
728 Bernolákova - Drábova 10:00

Rozlosovanie v kategórii mladšie žiačky pre súťažný ročník 2016/2017 - jesenná časť

Číslo
zápasu
Domáci - Hostia Výsledok Čas Rozhodujú
I. kolo - sobota 1.10.2016
801 Bernolákova - Vranov 12:19 (7:7) Vydra
802 Bardejov - Drábova 25:6 (18:4) Kolárova
803 Michalovce B - Prešov A 0:20 (0:11) Harman
804 Michalovce C - Prešov B 15:11 (5:6)
805 Michalovce C - Prešov A 2:42 (0:14) Palovčák
806 Michalovce B - Prešov B 32:4 (13:3) Palovčák
II. kolo - sobota 8.10.2016
807 Vranov - Prešov A 8:27 (6:9) Miňo
808 Vranov - Prešov B 24:7 (14:4) Miňo
809 Michalovce A - Michalovce B 29:14 (14:6) Palovčák
810 Michalovce A - Michalovce C 39:8 (23:5) Palovčák
811 bernolákova - Bardejov 11:21 (3:11) Soláriková
III. kolo - sobota 15.10.2016
812 Bardejov - Vranov 32:22 (15:13) Nagy
813 Michalovce B - Drábova 21:20 (13:6) Miňo
814 Michalovce C - Drábova 18:20 (9:11) Miňo
815 Prešov A - Michalovce A 13:18 (7:10) Žec
816 Prešov B - Michalovce A 4:53 (0:16) Žec
IV. kolo - sobota 22.10.2016
817 Vranov - Michalovce A 2:25 (0:15) Bella
818 Drábova - Prešov A 3:31 (0:13) Soláriková
819 Drábova - Prešov B 15:7 (6:2) Soláriková
820 Bernolákova - Michalovce B 14:20 (8:8) Vydra
821 Bernolákova - Michalovce C 25:18 (10:9) Vydra
V. kolo - sobota 5.11.2016
822 Michalovce B - Bardejov 4:24 (2:11) Palovčák
823 Michalovce C - Bardejov 7:53 (6:25) Palovčák
824 Prešov A - Bernolákova 32:8 (14:5) Škopár
825 Prešov B - Bernolákova 15:17 (11:10) Girdasov
826 Michalovce A - Drábova 45:5 (26:2) Richvalský
VI. kolo - sobota 12.11.2016
827 Vranov - Drábova 15:7 (8:5) Ferenc - Mylenkyová
828 Bernolákova - Michalovce A 0:52 (0:25) Soláriková
829 Bardejov - Prešov A 16:9 (7:6) Miňo
830 Bardejov - Prešov B 46:5 (16:2) Miňo
831 Michalovce B - Michalovce C 24:11 (14:6) Palovčák
VII. kolo - sobota 19.11.2016
832 Michalovce B - Vranov
833 Michalovce C - Vranov
834 Michalovce A - Bardejov 20:8 (8:5) Holubová - Palovčák
835 Drábova - Bernolákova 8"18 (5:5) Baranová
836 Prešov A - Prešov B

Rozlosovanie v kategórii mladšie žiačky pre súťažný ročník 2016/2017 - jarná časť

Číslo
zápasu
Domáci - Hostia Výsledok Čas Rozhodujú
VIII. kolo - sobota 25.2.2017
901 Vranov - Bernolákova 10:00
902 Drábova - Bardejov 10:00
903 Prešov A - Michalovce B 9:00
904 Prešov B - Michalovce C 10:00
905 Prešov A - Michalovce C 12:00
906 Prešov B - Michalovce B 13:00
IX. kolo - sobota 4.3.2017
907 Vranov - Prešov A 10:00
908 Vranov - Prešov B 12:00
909 Michalovce B - Michalovce A 9:00
910 Michalovce C - Michalovce A 11:00
911 Bardejov - Bernolákova 10:00
XI. kolo - sobota 18.3.2017
917 Michalovce A - Vranov 10:00
918 Prešov A - Drábova 10:00
919 Prešov B - Drábova 12:00
920 Michalovce B - Bernolákova 10:00
921 Michalovce C - Bernolákova 12:00
XII. kolo - sobota 25.2.2017
922 Bardejov - Michalovce B 10:00
923 Bradejov - Michalovce C 12:00
924 Bernolákova - Prešov A 9:00
925 Bernolákova - Prešov B 11:00
926 Drábova - Michalovce A 10:00
XIII. kolo - sobota 1.4.2017
927 Drábova - Vranov 10:00
928 Michalovce A - Bernolákova 10:00
929 Prešov A - Bardejov 9:00
930 Prešov B - Bardejov 11:00
931 Michalovce C - Michalovce B 9:00
XIV. kolo - sobota 8.4.2017
932 Vranov - Michalovce B 10:00
933 Vranov - Michalovce C 12:00
934 Bardejov -Michalovce A 10:00
935 Bernolákova - Drábova 9:00
936 Prešov B - Prešov A 9:00
-->